Модератор темы: Alla

Настройка модуля "Одеть парфюм сегодня" производиться в разделе: Персональная страница пользователя --> Парфюмерный гардероб в поле ввода формы одеть сегодня вводим код товара с нашего сайта или начинаем набирать название парфума из списка выберем нужный Вам аромат. В поле для ввода должны вводиться ТОЛЬКО цифры код товара на сайте, нажимаем кнопочку одеть.

Читать полностью

Мое ароматное я на сегодня

количество комментариев: 4081

Количество просмотров: 191258

Данный раздел просматривают:

Написать комментарии в форуме могут только зарегистрированные пользователи

Christian Dior Dune

количество респектов: 8

Christian Dior Dior Homme Intense 2011

Hermes Un Jardin en Mediterranee

https://kremchik.com.ua/24/95/1227.html&comments#Review-202186

Давненько меня здесь не было , перед НГ простудилась и пропало обоняние, это просто кошмар жить без ощущения ароматов .

Но зато сейчас я наслаждаюсь своей "хотелкой", доченька подарила на НГ под елочку, я ей все уши прожужжала, как он мне нравится, и она решила сделать мне приятное, я была в восторге, получив такой подарок!

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

количество респектов: 13

Gres Cabotine de Gres

Hermes Bel Ami

количество респектов: 11

аромат CristobalCristobal Balenciaga Cristobal Parfum

количество респектов: 13

Dzing! Artisan киця

количество респектов: 10

Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion

Jean Paul Gaultier Fragile

А на мне сегодня микс: на коже-Xerjoff Casamorati 1888 Lira, а потом притомила меня сладость, захотела чего-то пикантного добавить, и брызнула на волосы-Christian Dior Midnight Poison. Очень даже ничего! 

Thierry Mugler A*Men

Laboratorio Olfattivo Daimiris

Guerlain Rose Barbare

Salvador Dali Dali  Винтажные )

количество респектов: 9
Вы просмотрели:

Новые комментарии

BonaNa
17 Января 2017 04:20

Отзыв о Stephane Humbert Lucas 777 Taklamakan

Чудовий східний красень, суміш Тіней Бахрейну і Чорного Каменю.

Теплий, густий, солодкувато-смоляний.

Деревина (палісандр) в оточенні пачулі з легким присмаком сандалу і припиленими нотами ірису. Натуральна ваніль, без липкої солодкості, бензоін і мускус, що добряче полегшує аромат.

Мені відчувається тонкий присмак морозива кулфі. Вгадується і смоляниста димність, та що присутня в Black Gemstone, але напрочуд делікатно і гармонійно.

Загалом аромат досить цікавий, і мені прийшовся до душі, на відміну від більшості продуктів дому.

BonaNa
17 Января 2017 03:58

Отзыв о Byredo Parfums Mojave Ghost

Стартує специфічними грушево-персиковими нотами, які, як я розумію, і є ароматом саподіли та величенький букет магнолій. Коли фруктовість стихає стає більш відчутним деревно-сандалове звучання в солодкувато-фіалковому обрамленні.

Аромат при показній легкості сидить на мені досить щільно.

BonaNa
17 Января 2017 03:15

Отзыв о Ormonde Jayne Tsarina

Аромат викликає у мене захват, його хочеться втягувати носом, ним хочеться насолоджуватись.

Має дивну властивість пробуджувати в мені жіночу природу.

Витончений і дуже гармонійний.

Ніжна замша дуже світлого кольору, що усіяна сумішшю ірису і фрезії. Відчуваю тендітну зелень бергамоту, що завернута в пряну перченість. Тонка гірчинка смородинового листа змішується з теплим подихом сандалу. Вуаль сливовості наповнює аромат ніжностю і жіночністю, мускус же надає об'єму та розносить аромат довкола.

Звучить просто божественно! Чиста магія! Люблю!

BonaNa
17 Января 2017 02:44

Отзыв о LM Parfums Chemise Blanche

Стартує полегшеною альдегідною версією Діа. Далі альдегіди зменшують своє звучання, пропускаючи на арену ірис і просто океан мускусу. Мускус досить чистий з тонким квітковим присмаком.

Захвату аромат в мені не викликав, але виконаний досить пристойно.

Загрузка...
Наверх