Модератор темы: Alla

Настройка модуля "Одеть парфюм сегодня" производиться в разделе: Персональная страница пользователя --> Парфюмерный гардероб в поле ввода формы одеть сегодня вводим код товара с нашего сайта или начинаем набирать название парфума из списка выберем нужный Вам аромат. В поле для ввода должны вводиться ТОЛЬКО цифры код товара на сайте, нажимаем кнопочку одеть.

Читать полностью


Мое ароматное я на сегодня

количество комментариев: 3868

  Количество просмотров: 191258

Данный раздел просматривают:

Порекомендуйте страницу в социальных сетях

Написать комментарии в форуме могут только зарегистрированные пользователи
 количество респектов: 9
 количество респектов: 10
 

Avon Dreamlife BouquetAvon Dreamlife Bouquet- спокойный аромат , очень красивый и нежный .

количество респектов: 9
 количество респектов: 12
 

Вчерашний аромат так крепко вцепился в волосы, что пришлось перебивать звонким и нескромным Guerlain Aqua Allegoria PampleluneGuerlain Aqua Allegoria Pamplelune и вот ни капли не пожалела

количество респектов: 9
 количество респектов: 10
 

Yves Saint Laurent Elle D''ete SummerYves Saint Laurent Elle D''ete Summer - самая любимая лимитка ИСЛ Эль))))

количество респектов: 10
 количество респектов: 11
 количество респектов: 11
 

Mancera Roseaoud & MuscMancera Roseaoud & Musc в холодный ветренный день звучит еще благороднее, статнее, древеснее.... никакой цветочности нет и впомине. Шикарнейший уни с запредельной стойкостью!

количество респектов: 9
 количество респектов: 10
 

Ответ для: Arriva

и моя) и еще все куражи)

количество респектов: 2
 

Ответ для: Lady_M

Моя любимка с юных лет. Берегу, одеваю когда ностальгия мучит...

количество респектов: 2
 

Guerlain Shalimar Parfum InitialGuerlain Shalimar Parfum Initial я вот с современным Шалимаром не очень... да и вообще с винтажеым мы так больше погрустить. А этот ничего так. Звучит довольно однообразно, но вкусняшками-цукатиками. В прохладную ветренную погоду иногда можно

количество респектов: 7
 

Courreges Sweet CourregesCourreges Sweet Courreges- очень нежная дыня и пушистое облако альдегидов .

количество респектов: 9
Вы просмотрели:

Новые комментарии

BonaNa
09 Декабря 2016 04:20

Отзыв о Alexander McQueen Kingdom

Та хіба є ще подібна краса? Ні, він один, для мене тільки один! Аромат який запав в душу ще з моменту виходу і не відпускає до цих пір! А скільки ж років вже пройшло? Аромат яскравий, гучний, шлейфовий, фантастично жіночний і просто магічний. Чудове поєднання соковитої м'якоті мандарину і м'яти. Коректна зелень бергамоту гармонійно переплетається з теплою спецієвістю. Букет із м'ясистих темно-бодрових троянд, жасмину і гвоздики (саме квітки, а не спеції) викладено на зеленому килимі з моху з тонкою гірчинкою, присипано перчиком і імбирем. М'якості і округлості композиції надає амбра. Аромат зовсім не легкий і не простий, він глибокий і статний. Його колір багряно-червоний. В базі чую і металеві ноти з якимось криваво-перченим віддінком. Аромат, для якого дуже доречний вислів: "І нехай весь світ зачекає!" Зачарована! Скорена! Безмежно закохана!

BonaNa
09 Декабря 2016 04:05

Отзыв о Tom Ford Velvet Gardenia

Це щось фантастичне і феєричне! Це одна з найкращих гарденій в парфумерії і мені дуже жаль, що таку красу не випускають.

Аромат про затишне місце в глибині лісу. Це його серце. Тут ростуть найстаріші дерева і найгустіша трава, тут земля покрита шаром опалого листя, з-під якого чується аромат лісової вологи. Тут містичним чином квітне гарденія, хоч в старті вона з туберозою. А далі фантастичної краси гарденія з тонким сливовим віддінком. І все, більше нема бажання щось аналізувати, є лише одне - насолода!

BonaNa
09 Декабря 2016 03:56

Отзыв о A Lab on Fire Rose Rebelle Respawn

На мені троянда вимочена в червоному сухому вині, з тонким присмаком гвоздики і какао. М'ята мабуть таки є, бо відчувається легкий прохолодний відтінок. Дуже чарівне звучання. Солодким аромат зовсім не назову, та те що він тепло-пряний гріє мені душу.

Дивлюсь на піраміду - ладан. Ну ок, він дуже і дуже замаскований, зовсім не явний, а десь вплетений тонкими нитками, що надають аромату трохи м'яко-оксамитового звучання.

BonaNa
09 Декабря 2016 03:54

Отзыв о Gres Cabochard

Вінтажна парф.вода

Старий добрий шипр, і тут маю на увазі не стільки вік аромату, скільки стару парфумерну школу. В ньому все в міру – травки-муравки, висушенні суцвіття польових квітів, полинова горчинка, делікатна шкіряна складова (а вона тут зовсім не груба, а навпаки), сухість моху. Аромат ладний і статний.

В ньому хочеться вдягти спідницю олівець, білу блузу з жабо, торкнутися уст червоною помадою, зробити зачіску, взути туфлі на високих підборах і подарувати світу свою посмішку.

Загрузка...
Наверх