Модератор темы: Alla

Девочки (и мальчики), предлагаю делиться в этой теме мнениями о фильмах, которые вас впечатлили.  Или наоборот, вызвали недоумение, отвращение...

Читать полностью


Мои любимые фильмы

количество комментариев: 454

  Количество просмотров: 41445

Данный раздел просматривают:

Написать комментарии в форуме могут только зарегистрированные пользователи
 

Ответ для: Ole_Ingvar

Спасибо за "наводку"!  Интересно посмотреть на  "Фета" в другом образе )))

И здесь играет Розарио Доусон, она мне запомнилась в "Трансе" (2013г)... Кстати, рекомендую, отличный головоломный триллер!

 

количество респектов: 3
 

Вчера посмотрели фильм "Пленница". Там играет Кевин Дюранд (ага, тот самый, из сериала "Штамм").

Тяжёлый, но интересный фильм. 

количество респектов: 3
 

Ответ для: mandarina_ua

Фильм хороший, но книга эта же в 100 раз интереснее и намного глубже. Я перечитывать 2 раза, в удовольствие)

количество респектов: 2
 

Недавно посмотрели комедию "Отель Люкс" с небольшой долей чёрного юмора. Несмотря на то, что фильм снят немцами, лента получилась весьма удачной и, что немаловажно, грамотно снятой. Хотя бы раз, но посмотреть стоит.

количество респектов: 1
Вы просмотрели:

Новые комментарии

isvetok
18 Января 2017 15:07

Отзыв о Korres Velvet Orris Violet White Pepper

Действительно похож на ..Бэль от Ланком, запудренный ирис и черная смородина

isvetok
18 Января 2017 14:48

Отзыв о Korres Peonia Vanilla Amber Pear

Сладко, мягко, тепло) амбра подчеркивает и закрепляет.

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

Загрузка...
Наверх