Модератор темы: Alla
Предлагаю писать сюда комменты на тему: "Что я сегодня сделала для здоровья и красоты".
Читать полностью


Красота, здоровье и все, что с ними связано

количество комментариев: 239

  Количество просмотров: 19166

Данный раздел просматривают:

Написать комментарии в форуме могут только зарегистрированные пользователи
 

Всем доброго времени суток. Девушки кто делал лазерную эпиляцию напишите плюсы и минусы, хочется реальных отзывов, а то в интернете в большинстве отзывы-реклама салонов. Стоит ли идти? Спасибо.

 

Ответ для: imann

А я таки знову віддала перевагу ланкомівському, вони ще і спф фактор посилили до 30.

количество респектов: 2
 

Ответ для: BonaNa

Я тоже в прошлом году искала замену ланкомовскому консилеру - сколько всего было выброшено и роздано

Подошел только La Prairie, тот который в ручке с кисточкой. Понимаю, что ценовая категория другая и спф в нем нет, но после Ланкома устроил только он.

 

Ответ для: BonaNa

Добре, кину лічку.

 

Ответ для: bucinkaT

Таня, за можливості, скиньте Ваших фото консилерів, будь ласка.

 

Ответ для: BonaNa

Мабуть ні, принаймі на обгортці не знайшла.Я на це при виборі не звиртала увагу, бо користуюся захистом на все обличча. Треба питати на місті про ПФ.

количество респектов: 1
 

Ответ для: bucinkaT

Таня, дякую. Тоналкою не користуюсь в принципі. Зараз закінчується консилер ланкомівський, і на Лету його нема, маю шукати заміну.

А ті що Ви порадили спф фільтри мають?

 

Ответ для: maslik_m

Чистка делается утром до еды, на стакан теплой воды 1 чайная ложка яблочного уксуса + 1 чайная ложка меда. Постепенно, за 3 недели увеличиваем до 1 столовой ложки. Добавьте перед сном пробиотики и клетчатку. 

Под глаза только плотный выбирайте, Наташа. или с кисточкой, жидкий, но поплотней структура чтоб.плотнее тонального должен быть, ну они все такие и идут, это их функция

 

Ответ для: BonaNa

Моя порада: вибирайте легкий, принаймі більш легкий та прозорий, ніж Ваш тональний, якщо Ви їм користуєтесь. І коректор має бути трошки світліший, ніж тональній. Щільний коректор забивається в складки під очима, і то виглядає зморшками і не охайно, воно ж Вам не треба.

количество респектов: 2
 

Ответ для: BonaNa

Eveline то в Eвi) Просторi)

 

Дівчата, дякую. Піду завтра у наш брок подивлюсь, що є в нашому селі, зверну уваги на вказані марки, якщо вони звичайно у нас представлені.

 

Ответ для: BonaNa

Користувалася Ів Сен Лораном, той що "Промінь світла" . Він в формі фломастера, але з пензликом. Потім знайшла альтернативу у Живанши , таж в подібній упаковці , як фломастер. Живанши трохи легший і більш прозорий та дешевший. Щє у Живанши є консилер як олівець висувний, теж маю, теж класній. Вони всі лягають легенько, можливо і щось друге маленьке маскувати. Я їм користуюся, коли треба робити повний майк-ап для виходу. Якщо щось буде треба, скину фотки.

количество респектов: 1
 

Ответ для: maslik_m

я чистила организм по Малахову, а уксусом чисто не пробовала.яблочный уксус- природный антибиотик и выравниватель ph кишечника, центра имунной системы, может, это вздутие и должно было быть, лечение обычно всегда неприятно. А если вы съели что-то , содержащее сахар, то, конечно, при соединении с уксусом пошло брожение

количество респектов: 1
 

Ответ для: BonaNa

вроде все хорошие, у меня сейчас Eveline, у них и жидкий с кисточкой и в карандаше хорошие, плотно маскируют. под глаза именно карандаши хорошо, в жидких можно не попасть по плотности, смотря какая марка

количество респектов: 2
Вы просмотрели:

Новые комментарии

BonaNa
17 Января 2017 04:20

Отзыв о Stephane Humbert Lucas 777 Taklamakan

Чудовий східний красень, суміш Тіней Бахрейну і Чорного Каменю.

Теплий, густий, солодкувато-смоляний.

Деревина (палісандр) в оточенні пачулі з легким присмаком сандалу і припиленими нотами ірису. Натуральна ваніль, без липкої солодкості, бензоін і мускус, що добряче полегшує аромат.

Мені відчувається тонкий присмак морозива кулфі. Вгадується і смоляниста димність, та що присутня в Black Gemstone, але напрочуд делікатно і гармонійно.

Загалом аромат досить цікавий, і мені прийшовся до душі, на відміну від більшості продуктів дому.

BonaNa
17 Января 2017 03:58

Отзыв о Byredo Parfums Mojave Ghost

Стартує специфічними грушево-персиковими нотами, які, як я розумію, і є ароматом саподіли та величенький букет магнолій. Коли фруктовість стихає стає більш відчутним деревно-сандалове звучання в солодкувато-фіалковому обрамленні.

Аромат при показній легкості сидить на мені досить щільно.

BonaNa
17 Января 2017 03:15

Отзыв о Ormonde Jayne Tsarina

Аромат викликає у мене захват, його хочеться втягувати носом, ним хочеться насолоджуватись.

Має дивну властивість пробуджувати в мені жіночу природу.

Витончений і дуже гармонійний.

Ніжна замша дуже світлого кольору, що усіяна сумішшю ірису і фрезії. Відчуваю тендітну зелень бергамоту, що завернута в пряну перченість. Тонка гірчинка смородинового листа змішується з теплим подихом сандалу. Вуаль сливовості наповнює аромат ніжностю і жіночністю, мускус же надає об'єму та розносить аромат довкола.

Звучить просто божественно! Чиста магія! Люблю!

BonaNa
17 Января 2017 02:44

Отзыв о LM Parfums Chemise Blanche

Стартує полегшеною альдегідною версією Діа. Далі альдегіди зменшують своє звучання, пропускаючи на арену ірис і просто океан мускусу. Мускус досить чистий з тонким квітковим присмаком.

Захвату аромат в мені не викликав, але виконаний досить пристойно.

Загрузка...
Наверх