Модератор темы: ImmortelleТЕМА ЗАКРЫТАЧитать полностью


Астрологія і Аромати

количество комментариев: 7

  Количество просмотров: 4487

Данный раздел просматривают:

Порекомендуйте страницу в социальных сетях

Написать комментарии в форуме могут только зарегистрированные пользователи
 

Дорогі мої дівчата, у вашого ентузіаста тимчасово випарувалося натхнення під тиском житейських проблем((


 АЛЕ
Я не збираюся закидати це діло. В січні, коли в моїх малявок-учнів будуть канікули, а в мене буде більше часу і вільного простору, знайду годинку, а то й три, для вас))

Одне прохання - хто посилав мені свої дані - скиньте їх сюди в тему, щоб я нічого не розгубила 

Люблю всіх! 

 

Якраз в суботу забрала)) на тижні залию бази і програму))

количество респектов: 1
 

А Вам часом не повернули ноут? хотілось би дізнатись що там зірки кажуть

 

Я сволоч!!! Але ноут з таблицями вже майже місяць у ремонті. Шкода ,що пообіцяла((

 

Ответ для: mandarina_ua

Швидше - вчуся)) Намагаюся підтверджувати, чи спростовувати теорію практикою))

Тому дуже вдячна за будь-яку допомогу))

количество респектов: 1
 

Ответ для: mandarina_ua

Дякую за статті, однак там просто загальні рекомендації.

Насправді, як я уже писала, на сприйняття ароматів впливає багато факторів - положення сонця, знак, що сходить, планети в 1-му домі... Тому я і прошу давати розгорнені дані з датою, роком, місцем і, як можливо, приблизним часом народження))

Невже вам дівчата не буде цікаво дізнатися, які знаки у вас сильні і де які у вас планети?))

количество респектов: 5
Вы просмотрели:

Новые комментарии

BonaNa
09 Декабря 2016 04:20

Отзыв о Alexander McQueen Kingdom

Та хіба є ще подібна краса? Ні, він один, для мене тільки один! Аромат який запав в душу ще з моменту виходу і не відпускає до цих пір! А скільки ж років вже пройшло? Аромат яскравий, гучний, шлейфовий, фантастично жіночний і просто магічний. Чудове поєднання соковитої м'якоті мандарину і м'яти. Коректна зелень бергамоту гармонійно переплетається з теплою спецієвістю. Букет із м'ясистих темно-бодрових троянд, жасмину і гвоздики (саме квітки, а не спеції) викладено на зеленому килимі з моху з тонкою гірчинкою, присипано перчиком і імбирем. М'якості і округлості композиції надає амбра. Аромат зовсім не легкий і не простий, він глибокий і статний. Його колір багряно-червоний. В базі чую і металеві ноти з якимось криваво-перченим віддінком. Аромат, для якого дуже доречний вислів: "І нехай весь світ зачекає!" Зачарована! Скорена! Безмежно закохана!

BonaNa
09 Декабря 2016 04:05

Отзыв о Tom Ford Velvet Gardenia

Це щось фантастичне і феєричне! Це одна з найкращих гарденій в парфумерії і мені дуже жаль, що таку красу не випускають.

Аромат про затишне місце в глибині лісу. Це його серце. Тут ростуть найстаріші дерева і найгустіша трава, тут земля покрита шаром опалого листя, з-під якого чується аромат лісової вологи. Тут містичним чином квітне гарденія, хоч в старті вона з туберозою. А далі фантастичної краси гарденія з тонким сливовим віддінком. І все, більше нема бажання щось аналізувати, є лише одне - насолода!

BonaNa
09 Декабря 2016 03:56

Отзыв о A Lab on Fire Rose Rebelle Respawn

На мені троянда вимочена в червоному сухому вині, з тонким присмаком гвоздики і какао. М'ята мабуть таки є, бо відчувається легкий прохолодний відтінок. Дуже чарівне звучання. Солодким аромат зовсім не назову, та те що він тепло-пряний гріє мені душу.

Дивлюсь на піраміду - ладан. Ну ок, він дуже і дуже замаскований, зовсім не явний, а десь вплетений тонкими нитками, що надають аромату трохи м'яко-оксамитового звучання.

BonaNa
09 Декабря 2016 03:54

Отзыв о Gres Cabochard

Вінтажна парф.вода

Старий добрий шипр, і тут маю на увазі не стільки вік аромату, скільки стару парфумерну школу. В ньому все в міру – травки-муравки, висушенні суцвіття польових квітів, полинова горчинка, делікатна шкіряна складова (а вона тут зовсім не груба, а навпаки), сухість моху. Аромат ладний і статний.

В ньому хочеться вдягти спідницю олівець, білу блузу з жабо, торкнутися уст червоною помадою, зробити зачіску, взути туфлі на високих підборах і подарувати світу свою посмішку.

Загрузка...
Наверх