Amouage Tribute

Amouage Tribute

КОД товара: 2592

Данный товар ОТСУТСТВУЕТ В МАГАЗИНЕ представлен в нашей энциклопедии для ознакомления и написания/прочтения комментариев.

Tribute Amouage - это нечто совершенно особенное, не поддающееся рациональному объяснению.

Аромат открывает путь в иную реальность, где чувства обостряются , а разум становится ясным как никогда ранее.

 

Созданный лучшими парфюмерами Грасса- мировой столицы ароматного искусства  для того, чтобы стать любимым аксессуаром  искушенных и требовательных господ,которые во всем ценят роскошь , оригинальность и эксклюзивность.

 

Сложная и выразительная композиция создана из сочетания ладана, шафрана и мощного созвучия цветочных нот, в котором на первом плане благоухает жасмин и роза Таифи. Как только аромат привязывается к своему обладателю, то раскрывает объятия дружелюбной пряной рифмой, которую сочинили ноты кожи, табака,  кедра, пачули и ветривера.

 

Этот нежный , властный и интригующий парфюм создан по рецептам древних  целлителей, которые использовали похожие сочетания древних веществ  для  повышения настроения и очищения души.

 

Тип аромата: восточные

 Год создания: 2009

 

 Пирамидка:

 Верхние ноты: шафран и ладанник

 Ноты сердца: аккорд кожи, жасмин, роза таифи

 Базовые ноты: табак, кедр, пачули, ветивер

 

 Концентрация: parfum oil

 Объем флакона: 12 мл

 

Пол: Унисекс

Аромат, семейство, группа: восточный;

Страна производство: Оман;

Рейтинг
имею
9
Был
2
Хочу
5

Хочу попробовать
5

люблю
3

нравится
0

не нравится
0

зима
0

весна
0

лето
2

осень
1

день
0

вечер
0
Стойкость
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
очень слабый0
 
нестойкий0
 
средний0
 
стойкий0
 
очень стойкий1
 
Шлейф
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
близко к коже0
 
средний0
 
сильный0
 
очень сильный1
 
  
Вы просмотрели:

Комментарии из этой категории

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

Загрузка...
Наверх