Amouage Opus I The Library Collection
Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection Amouage Opus I The Library Collection

Amouage Opus I The Library Collection

КОД товара: 1563

ЦЕНЫ на сайте актуальные Дата обновления: 19 Января 2017 15:33!


Парфюмированная вода 100мл.Цена: 5405 грн.В корзину
Парфюмированная вода 2мл.отсутствует в магазине
Парфюмированная вода (тестер) 100мл.отсутствует в магазине
Связь

38(093) 601 80 41Viber

(044) 390 34 63

(093) 947 70 97 - life :)

(095) 558 74 69 - МТС

(097) 987 76 48 - kyivstar

  Доставка
 • Киев
  • Курьером по адресу
  • Самовывоз из офиса
 • В регионах
  • Со склада Новой почты
  • Адресная доставка
   курьерской службой
  Оплата
 • Наличными
 • Безналичными
  • Карта ПриватБанка
  •  
А также данный товар заявлен в разделе(ах):
Отливант парфюмерии. Продавец: OksanaKsynia оплата в UAH

Представляем новую парфюмерную серию Оманского дома Amouage под названием Library Collection. Идея этой своеобразной парфюмерной библиотеки обещает воплотиться весьма удачно: романтика, окутывающая книгу как источник мирового знания, все еще живет в сердцах поклонников парфюмерии.


Amouage Opus I - этот шипровый букет открывается нотами померанца, кардамона и сливы, переходящих постепенно в цветочные нюансы розы, жасмина, ландыша, иланг-иланга и туберозы. Базой для композиции служат ароматы кедра, гваякового дерева, папируса, бобов тонка, сандала и ветивера.

Пол: Женский

Аромат, семейство, группа: шипровый;

Страна производство: Оман;

Рейтинг
имею
36
Был
11
Хочу
7

Хочу попробовать
5

люблю
7

нравится
5

не нравится
4

зима
0

весна
3

лето
1

осень
3

день
3

вечер
2
Стойкость
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
очень слабый0
 
нестойкий0
 
средний0
 
стойкий3
 
очень стойкий3
 
Шлейф
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
близко к коже0
 
средний1
 
сильный2
 
очень сильный2
 
  
Вы просмотрели:
Похожие ароматы

Комментарии из этой категории

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

Загрузка...
Наверх