Amouage Memoir Woman
Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman Amouage Memoir Woman

Amouage Memoir Woman

КОД товара: 1562

 Купленно: 5 позиций(я) данного товара

Данный товар ОТСУТСТВУЕТ В МАГАЗИНЕ представлен в нашей энциклопедии для ознакомления и написания/прочтения комментариев.

А также данный товар заявлен в разделе(ах):
Распив парфюмерия на руках. Продавец: Tatiana1960 оплата в UAH
Распив парфюмерия на руках. Продавец: daralin оплата в UAH

В обворожительном аромате Amouage Memoir Woman, созданном парфюмером Karine Vinchon, еще одна встреча, философия противоречий, воплощенная в одном бесконечном воспоминании… Разная, но всегда желанная и таинственная – женщина. Ее пленительная сладость растворяется в непорочной нежности и страстной дерзости аромата. И где черная, где белая сторона… Грани размыты чарующей дымкой очарования…

 

Год выпуска: 2010
Характеристика: волнующий, шикарный, женственный, волшебный

Начальная нота: кардамон, мандарин, розовый перец и абсент
Нота "сердца": гвоздика, ладан, перец, древесные ноты, жасмин, роза, белые цветы
Конечная нота: мускус, французский лабданум, дубовый мох, стиракс, кожа

 

Пол: Женский

Аромат, семейство, группа: шипровый;

Страна производство: Оман;

Рейтинг
имею
188
Был
41
Хочу
57

Хочу попробовать
24

люблю
64

нравится
50

не нравится
11

зима
15

весна
4

лето
5

осень
21

день
13

вечер
12
Стойкость
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
очень слабый0
 
нестойкий0
 
средний1
 
стойкий11
 
очень стойкий10
 
Шлейф
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
близко к коже0
 
средний8
 
сильный6
 
очень сильный6
 
  
Вы просмотрели:
Похожие ароматы

Комментарии из этой категории

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

Загрузка...
Наверх