Amouage Memoir Man
Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man Amouage Memoir Man

Amouage Memoir Man

КОД товара: 1548

 Купленно: 6 позиций(я) данного товара

ЦЕНЫ на сайте актуальные Дата обновления: 24 Ноября 2016 23:07!


Парфюмированная вода (тестер) 100мл.отсутствует в магазине
Парфюмированная вода 100мл.отсутствует в магазине
Парфюмированная вода 50мл.отсутствует в магазине
Парфюмированная вода 2мл.отсутствует в магазине
Мыло 150мл.отсутствует в магазине
Связь

38(093) 601 80 41Viber

(044) 390 34 63

(093) 947 70 97 - life :)

(095) 558 74 69 - МТС

(097) 987 76 48 - kyivstar

  Доставка
 • Киев
  • Курьером по адресу
  • Самовывоз из офиса
 • В регионах
  • Со склада Новой почты
  • Адресная доставка
   курьерской службой
  Оплата
 • Наличными
 • Безналичными
  • Карта ПриватБанка
  •  

Вдохновленные дерзостью стихотворений Шарля Бодлера, парфюмеры Daniel Maurel и Dorothée Piot, следуя идее аромата, создали Amouage Memoir Man, поиск своего второго я, сущность которого заключается в неизведанном… Противоположности, которые, сменяя друг друга, отдаляясь и приближаясь, постоянно ищут друг друга. И их встреча неизбежна – встреча черного и белого, встреча главного героя со своим альтер эго.

Год выпуска: 2010

Начальная нота: базилик, мята, абсент
Нота "сердца": лаванда, ладан, роза
Конечная нота: сандаловое дерево, гуаяковое дерево, дубовый мох, ветивер, амбра, ваниль, табак, кожа, мускус

Пол: Мужской

Аромат, семейство, группа: кожаный;

Страна производство: Оман;

Рейтинг
имею
17
Был
11
Хочу
11

Хочу попробовать
5

люблю
3

нравится
10

не нравится
3

зима
1

весна
1

лето
1

осень
1

день
2

вечер
0
Стойкость
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
очень слабый
 
нестойкий
 
средний
 
стойкий
 
очень стойкий
 
Шлейф
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
близко к коже
 
средний
 
сильный
 
очень сильный
 
  
Вы просмотрели:
Похожие ароматы

Комментарии из этой категории

vildefrance
19 Января 2017 21:14

Отзыв о Amouage Dia Woman

Боже мой, Клима вернулся!)

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

Загрузка...
Наверх