Amouage Epic Woman
Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman Amouage Epic Woman

Amouage Epic Woman

КОД товара: 1523

 Купленно: 8 позиций(я) данного товара

ЦЕНЫ на сайте актуальные Дата обновления: 04 Ноября 2016 13:31!


Парфюмированная вода 2мл.отсутствует в магазине
Связь

38(093) 601 80 41Viber

(044) 390 34 63

(093) 947 70 97 - life :)

(095) 558 74 69 - МТС

(097) 987 76 48 - kyivstar

  Доставка
 • Киев
  • Курьером по адресу
  • Самовывоз из офиса
 • В регионах
  • Со склада Новой почты
  • Адресная доставка
   курьерской службой
  Оплата
 • Наличными
 • Безналичными
  • Карта ПриватБанка
  •  
А также данный товар заявлен в разделе(ах):
 Распив парфюмерия на руках. Продавец: cattleya оплата в UAH
 Распив парфюмерия на руках. Продавец: Cassiya оплата в UAH
 Распив парфюмерия на руках. Продавец: chernika74 оплата в UAH
 Распив парфюмерия на руках. Продавец: salenar оплата в UAH
 Распив парфюмерия на руках. Продавец: happywomen оплата в UAH
Распив парфюмерия на руках. Продавец: zara1403 оплата в UAH
Распив парфюмерия на руках. Продавец: Lorik оплата в UAH
Распив парфюмерия на руках. Продавец: Tatiana1960 оплата в UAH
Распив парфюмерия на руках. Продавец: liberdih оплата в UAH

Amouage Epic Woman – это слияние блеска и изобилия двух восточных культур, это шедевр, в котором отразилось великое наследие бренда Amouage. Вдохновлённый легендами о Великом Шёлковом пути от Китая до Аравии, поэтичный и утонченный аромат Amouage Epic Woman звучит как мелодия, затерянная во времени. Стильный зеленый флакон Epic Woman олицетворяет собой нефрит – символ роскоши и благородства древнего Востока.


Верхние ноты: корица, тмин, розовый перец;

Ноты сердца: жасмин, герань, роза, чай;

Базовые ноты: пачули, мускус, сандал, амбра, ваниль, гваяковое дерево, ладан, уд и ирис.

Год создания: 2009

Парфюмеры: Cecile Zarokian, Daniel Maurel и Angeline Leporini.

Пол: Женский

Аромат, семейство, группа: восточный; пряный;

Страна производство: Оман;

Рейтинг
имею
77
Был
14
Хочу
8

Хочу попробовать
8

люблю
19

нравится
14

не нравится
3

зима
6

весна
6

лето
5

осень
6

день
5

вечер
4
Стойкость
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
очень слабый0
 
нестойкий1
 
средний0
 
стойкий4
 
очень стойкий4
 
Шлейф
Управляйте мышкой 
Голоса пользователей
близко к коже0
 
средний1
 
сильный5
 
очень сильный4
 
  
Вы просмотрели:
Похожие ароматы

Комментарии из этой категории

magnoliabb
20 Января 2017 14:21

Отзыв о Amouage Opus IX The Library Collection

Индольный жасминище с горой циветты в горе сладости и серой красивой амбре, просто побежала смывать, было подвигом для меня нанести его. Ассоциация с Красной дорожкой в Каннах, Красным Феррари и всем таким же харизматичным в этом стиле

romaria
18 Января 2017 14:30

Отзыв о Amouage Ubar Woman

Загадковий Схід. Результати першого затесту змусили мене забути про Убар більше ніж на місяць: страшенно розболілася голова і я толком нічого не змогла розібрати. Єдине, що могла сказати на той момент, ретро без права на перездачу. Я до нього, напевно, не доросла. Мені не судилося зрозуміти, як в ньому бачать всю оту красу, про яку я читала і якої так жадала собі. Але.. Минув час і він відкрився мені по - іншому: нанонамаз (навіть не мікро) і ольфакторне сприйняття переносить мене дійсно в якесь древнє місто Сходу. Тут не пахне спеціями чи димом кальяну, чи арабською кавою. Тут не чути ритму арабських барабанів і красуні не танцюють белліденс. Тут все плавится від спеки, навіть повітря плавиться. Єдиний аромат, який можна відчути в цьому забутому Богом місці, це аромат гарячого піску і гарячого ледь відчутного подуву вітру. І бреду собі я цим містом не менш як годину, аж поки мені на мить здасться, що я вдалечі помітила, як жіноча постать промайнула з корзиною квітів і сховалася за дверима одного з будинків. В ньому пахне ладаном і дорогоцінним деревом...І от ці квіти та деревина нарешті гармонійно розбавили аромат гарячого піску, і стало не так спекотно, і, нарешті, можна оцінити всю красу стародавнього міста Убар. Оцінити всю красу однойменного аромату: дорогий, розкішний, таємничий і непокірний, жодного разу не вульгарний, суворий і стриманий, і дуже жіночний, і дуже східний.

romaria
18 Января 2017 14:01

Отзыв о Amouage Journey Woman

Який же красунчик! При першому затесті мене аж затрясло від несподіванки, такої краси аромат, що аж дух перехопило. Тут тобі все - і мед, і абрикоси, і квіти, і спеції, і шкіра...і як би все чути окремо, і в той же момент жодної ноти виділити не можна: як от капля води розходиться у маленькі бризки, а потім збирається знов у єдине ціле. Я одягаю його, коли набридло все солодке, гурманське, квіткове і тому подібне. Цей парфумчик не схожий на на що. Дуже хочу дотягнути свій пробничок до спекотних днів. Невже сподобається ще більше? Кажуть, Амуажі люблять спеку))

margosha14
17 Января 2017 14:41

Отзыв о Amouage Reflection Woman

З проброчки пахне яблуками-огірками-травою. На мені ТІЛЬКИ індолить і більше ні звуку. Таке зі мною вперше. Без затесту - ні-ні.

Загрузка...
Наверх